DrayTek&DINTEK op Elektro '19

Van dinsdag 24 t/m donderdag 26 september staat Xpert Data met een stand op de Elektro 2019 in Nieuwegein. Wij nodigen u van harte uit om een kijkje te nemen in onze stand waar wij de producten van DrayTek en DINTEK presenteren.


Gratis aanmelden

DINTEK ezi Fiber LC connectoren

Vanaf vandaag zijn de ezi Fiber LC connectoren van DINTEK leverbaar. Deze connectoren bieden een goedkoop en efficiënt alternatief om glasvezelkabels af te monteren zonder het gebruik van een fusion splicer. 


Lees meer

Nieuw: SFP+ modules

Ons assortiment is uitgebreid met 3 SFP+ modules; Multimode, Singlemode en RJ45. Met SFP+ kunnen snelheden tot 10Gbps worden behaald. De modules zijn universeel en werken in combinatie met de DrayTek switches.


Meer info

DINTEK op Elektro Vakbeurs

Van dinsdag 10 t/m donderdag 12 september staat Xpert Data met een DINTEK stand op de Elektro & Installatie Vakbeurs in Hardenberg. Wij nodigen u van harte uit om een kijkje te nemen in de DINTEK stand.


Lees meer

Nieuw: DrayTek Vigor 2765ac-A

Vanaf vandaag is het eerste wireless VDSL2 Supervectoring model van DrayTek leverbaar: de Vigor 2765ac-A. Dit model heeft zowel een 802.11ac (867Mbps) als ook een 802.11n (300Mbps) access point. Beide wireless frequenties kunnen simultaan opereren.


Lees meer

Nieuwe DrayTek switches

Vanaf vandaag zijn de VigorSwitch P2280x en G2280x leverbaar. Deze 24 poorts layer 2+ managed switches beschikken over 10 Gigabit uplink poorten. De VigorSwitch P2280x biedt daarnaast PoE+ poorten met 400 Watt totaal PoE power op de ethernet poorten.


Lees meer

Nieuw: DrayTek Vigor 2765

Vanaf vandaag is het eerste model uit de Vigor 2765 serie leverbaar; de Vigor 2765-A. Dit model biedt ondersteuning voor VDSL Supervectoring/35b, waarmee snelheden tot 300Mbps down en 100Mbps up behaald kunnen worden.


Lees meer

Nieuw: DrayTek DAC kabels

Vanaf vandaag zijn de DAC kabels van DrayTek leverbaar. De kabels bieden de mogelijkheid om zowel 1G als 10G SFP en SFP+ poorten met elkaar te verbinden. Hiermee kan een uplink worden gecreëerd tussen DrayTek switches of tussen router en switches.


Lees meer

Nu leverbaar VigorAP 920RPD

Vanaf vandaag is de DrayTek VigorAP 920RPD leverbaar, een 802.11ac outdoor wave 2 access point met ‘PoE in’ en ‘PoE out’ ondersteuning. Dit access point beschikt naast twee externe dual-band antennes over een interne 5GHz richtantenne voor een optimale backbone.


Lees meer